Academy

Pro vás

Ve spolupráci se zkušenými CEOs jsme připravili 3 vzdělávací programy. CEO ACADEMY nabízí formou mentoringu a tréninku intenzivní rozvoj s cílem osobního i profesního růstu. Cílem je pro absolventy připravit ty nejzajímavější inspirace a zkušenosti pro praxi na pozici CEO.

1. Master CEO

Dvouměsíční program individuálního rozvoje a tréninku zaměřený přímo na situaci konkrétního CEO. Individuální mentoring Vám umožní růst a ve své pozici CEO se zlepšovat, ať jste na začátku své kariéry nebo ostřílený zkušenostmi. “Už to umím!” – je nejkratším vtipem managementu. Všichni můžeme mistrovství svého řemesla a tedy i zvládání CEO pozice dále zdokonalovat.

2. CEO experience

Roční program umožňující přístup ke sdílení zkušeností desítky jiných CEOs formou podcastů, online rozhovorů a osobních setkání. Zkušenosti a znalosti z praxe jsou často k nezaplacení. Ale díky CEO ACADEMY lze zkušenosti desítek úspěšných CEOs získat. 

3. CEO assistant

Dvouměsíční kurz pro Executive Assistants na nejvyšší úrovni firemního managementu. Pokud chcete být úspěšnou a cennou oporu pro CEO, Board of Directors, zakladatele a majitele firem, pak Vám nabízíme trénink a mentoring určený pro asistentky, které chtějí být ve svém oboru nejlepší.

CEO

MENTOR

CEO mentor a konzultant pro top management.

Pro CEO´s

CEO mentor

Odkazy